КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ І НОВИНИ

  • 22 травня 2018 року відбувся ІІІ заключний етап Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи". Результати дистанційних номінацій буде оголошено на заключній прес-конференції, яка відбудеться 8 червня о 15-00 в Національному інформаційному агентстві "УКРІНФОРМ". 

  • Загальна кількість поданих заявок щороку подвоюється відносно до попереднього: у 2018 році їх налічується 438 з 26 країн світу; у 2017 році - 231; у 2016 - 111.

Стартова пресконференція
2 березня 2018 року о 14 : 00                         в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася стартова прес-конференція до ІІІ Міжнародного проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи».


Проект невпинно росте в масштабах та набирає державної ваги, отже, потребує всебічної інформаційної підтримки громадськості.

https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2411617-taras-sevcenko-ednae-narodi-iii-miznarodnij-proektkonkurs-cekae-na-ucasnikiv-ta-mecenativ.html


І етап проекту-конкурсу - ФЛЕШМОБИ
 
9 березня 2018 року Міжнародний проект-конкурс долучився до флешмобу GlobalShevchenko, який проводився молодіжною спільнотою "Ukrainians".


Країни світу також провели свої флешмоби, відеозаписи яких є самостійними роботами у підномінації "Шевченкове багатоголосся" номінації ВІДЕОФОРМАТ:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJWHdw9LWC7-Fxyl1awjw0LDd2g0Pvfqv


ІІ відбірковий етап проекту-конкурсу

В РАМКАХ 24-ГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВІДКРИТОГО КОНКУРСУ ЧИТЦІВ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА (Голова - СВІТЛАНА САДОВЕНКО) відбувся ІІ відбірковий етап проекту-конкурсу по Україні, в якому змагалися за право представляти свою країну читці, виконавці та артисти з України, з творчими прорамами українською мовою.

Далі ви можете ознайомитися з результатами ІІ відбіркового етапу:

читана поезія;

співана поезія:

театралізована поезія:

Літературні твори

Відеоформат

Інформаційний блок

Цей блок покликаний проілюструвати масштаби Проекту. Душа радіє ; )

Географія учасників

"Скромна статистика" проекту         за 2016 - 2017 рр.

За нашими підрахунками від започаткування Проекту у 2016 році в ньому взяли участь представники  40 самостійних країн та республік, які борються за незалежність.

Вік учасників

Вік наших учасників вимірюється не цифрами, а силою світла!

Проте, якщо звернутися до цифр, то вікові межі учасників сягають 4-86 років.


Віковий розподіл має такий вигляд:

  • Дошкільнята - 1, 74 %;
  • Школярі - 48, 12 %;
  • Студенти - 13, 04 %;
  • Молодь 23- 35 р. - 6, 38 %;
  • Дорослі - 30, 72 %.


Мовне розмаїття

Організатори й учасники переконані: головне не перемога, а єдність!

Прочитання творів Шевченка 44 мовами ще раз наголошує на цьому. Найпопулярніші мови до прочитання (окрім української): англійська, грузинська, польська, португальська, французька та азербайджанська.