ПЕРЕМОЖЦІ В НОМІНАЦІЇ НАЖИВО та МИСТЕЦЬКЕ ВТІЛЕННЯ - 2018
 

Не марна втома-семиденка -

натхненна, зболена, свята -

коли на службі у Шевченка

всяк над собою вироста.

Оргкомітет  :)


У затишній Актовій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевча 22 травня 2018 року відбувся ІІІ заключний етап ІІІ Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи".


Після урочистого відкриття учасники у номінації НАЖИВО розподілилися між двома локаціями: актовими залами Інституту філології  та Наукової бібліотеки ім. Максимовича КНУ імені тараса Шевченка, попри те продовжували творити Шевченківське свято разом і змагалися самі із собою.


Дякуємо Університету та Доброчинникам, завдяки яким це свято духу стало можливим. Ну й, звісно, дякуємо нечисленному Центральному оргкомітетові, який подужав цю нелегку і вкрай відповідальну справу!!!


Кожного дня і кожної ночі від 1 листопада 2017 року актив оргкомітету невсипно працював...


Галино ЯБЛОНСЬКА, Олесю КРИВОПИША, Ларисо КОНДРАТЮК, Лесю ШАПОВАЛ, ви - найкращі!


==================                                      =================

                                   Далі до Вашої уваги

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ
у номінаціях "НАЖИВО" та "МИСТЕЦЬКЕ ВТІЛЕННЯ",

поданий вертикально в межах підномінацій:

1) читана поезія Шевченка;
2) співана поезія Шевченка;

3) театралізована поезія Шевченка та авторські твори.

Гран-Прі «Наживо» (читана поезія Шевченка)

Петро Ніньовський, Євген Лісничий, Максим Сачик (студенти Київського національного інституту театру кіно
і телебачення імені Карпенка Карого): композиція «Тиняючи на чужині» - українською.

Гран-Прі «Наживо» (співана поезія Шевченка)

Андрій Оленин (25р., соліст Тернопільської обласної філармонії): «Мені однаково…», українською (муз. Миколи Лисенка), концертмейстер (піаніно) – Віталій Бобровський.

Гран-Прі «Мій Шевченко. Мистецьке втілення» (театралізована поезія Шевченка та авт. твори):

Олена Редзій, Юлія Адамчук, Катерина Шарова, Ніна Овдійчук, Марина Заставенко, Анастасія Гедзира (м.Київ, студенти Київського національного університету культури і мистецтв, театральна студія «Гроно» (художній керівник - з.а. України Ольга Шлемко)): театральна замальовка «Тополя».

І місце (читана поезія):

1) Біруте Мар (дор., Литва): художнє читання творів Шевченка литовською: «Розрита могила» (переклад Vladas Braziunas), «У Вілні, городі преславнім…» (переклад Vitautas Bloze), «Ой пішла я у яр за водою…» (переклад Vitautas Bloze); діалог культур (ДК): Соломея Неріс «Борцям за свободу»;

І місце (співана поезія):
1) Вікторія Падалко (19 р., м. Київ): «Зацвіла в долині червона калина», «Тече вода з-під явора», співана поезія, українською та німецькою; авторська музика;
І місце «Мистецьке втілення»

1) Володимир Пироженко, дор.              (м. Вишгород Київської області): «Хіба самому написать» – українською; авторська музика.

 

2) Мартинюк Віталій (дор., Бориспільський р-н, Київська область): «Ой, чого ти почорніло, зеленеє поле», «Не так тії вороги, як добрії люди…»,    «У цієї Катерини» - українською;


2) Дует «МІРА»: Холодяй Микола та Балаба Ірина (дор., Лебединський р-н Сумської обл.): «Зацвіла в долині червона калина», «Ой по горі ромен цвіте», співана поезія – українською.

ІІ місце «Мистецьке втілення»
1) Павло Тютюнник (дор., м. Макіївка - Київ): «Заворожи мене, волхве», «Єсть на світі доля» – українською; авторська музика;

3) Захра Махмуді Дехчешмех (Іран; студентка Інституту біології та медицини КНУ імені Тараса Шевченка і Кафедри української та російської мов як іноземних Інституту філології КНУ імені Шевченка): «Заповіт» - перською;

ІІ місце (співана поезія):

1) Яна Хахуда (16 р., м. Київ): літературно-музична композиція - польською;


2) Артур Новіков (17 р., м. Київ): театралізована композиція «Далеко над морем ураган холодний».


4) Перепеча Ангеліна (18 р., студентка Київського Міжнародного університету) уривок із поеми «Катерина» - українською.


2) Амєлія Підлісна (14 р., м. Київ): «Не для людей тієї слави» - українською.

ІІІ місце «Мистецьке втілення»:

1) Сценка з п’єси «Назар Стодоля». Актори: студент 1 курсу Інституту біології та медицини Мохаммеджавад Абджоушакмахмудабад (Іран) та студентка 3 курсу Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка (українська мова та література; іноземна мова) Панасенко Катерина (постановка викладача Кафедри української та російської мов як іноземних КНУ імені Тараса Шевченка - Швець Ганни Дмитрівни);

ІІ місце (читана поезія):

1) Саітов Михайло (18 р., студент Херсонського училища культури):         «І виріс я на чужині» - ромською;

ІІІ місце (співана поезія)

1) Софія Говітт (14 р., Австралія,             м. Сідней): «По діброві вітер виє...», муз. супровід бандури (власне виконання) – українською;


2) Зразковий художній колектив Театральна студія «Експромт» (м. Київ, кер. - Леся Калуга-Семенкова): театр. замальовка «Нескорена» (за твором Шевченка «Великий Льох»);


2) Василь Руденко (гурт «Зорка» Білоруського розмовного клюбу,              м. Київ): уривок з поеми «Сон» - білоруською;


2) Гурт «Мелорі»: Маргаріта та Михайло Пенедюк (м. Київ): «Думка» - співана поезія, українською;


3) Аліна Грегуль, дор. (м. Київ, тривалий час жила та працювала в Італії): уривок з оповідання «Музикант» у власному перекладі італійською + музичне виконання на фортепіано.

=========================

# кінець списку нагороджених у підномінації


3) Нобуко Оморі (дор., Японія)             «Не завидуй багатому» - власний переклад, японською;


3) Алла та Валерія Поліщук (9 р.,               м. Київ): «Тополя» - співана поезія, українською.

Гуртове фото учасників та журі номінації №1


4) Меліка Мохаммадпур (Іран; студентка Інституту біології та медицини КНУ імені Тараса Шевченка та Кафедри української та російської мов, як іноземних Інституту філології КНУ імені Шевченка): «І широкую долину…» - перською;


4) Новак Єлізавета (Інститут філології КНУ): «Зоре моя вечірняя» - співана поезія, французькою;

Гуртове фото учасників і журі номінації №2


5) Микита Чуканов (16 р., м. Луганськ-Київ): «Пророк» - українською;


Мистецька Надія

1) Емілія Любецька (10 р., м. Бориспіль Київської області): «Мені здається, я не знаю…» - співана поезія, українською та англійською;

Журі в номінації №2


6) Чимиркова Ольга (19 р.,                          м. Мелітополь, студентка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького): «Утоплена» - українською.


2) Марія Дяків (6 р., м. Київ): «Тече вода з-під явора», співана поезія – українською.

============
# кінець списку нагороджених у підномінації

Гуртове фото. Нагородження 23.05.2018


ІІІ місце (читана поезія):

1) Рената Шинявська (дор.,                       м. Белхатув?, Польща): «Думка», співана - польською;

Оргкомітет конкурсу

Актив оргкомітету


2) Вірменське товариство культурних зв’язків «АОКС-Україна», Київська вірменська громада. Об’єднаний творчий колектив учнів Єреванської вищої спеціалізованої школи №42        ім. Т.Г. Шевченка та учні київських шкіл ЗОШ №85 (вихованці гуртка «Арарат», кер. - Айдінян Цовінар Арутюнівна) та ЗОШ №88 (вихованці вірменського класу ім. ОванесаТуманяна, кер. - Мосінян Джемма Паруйрівна): Мане Мірзоян, Ашот Погосян, Наірі Чалянта, Артавазд Манукян («Заповіт») - поезії Шевченка вірм. та українською; Діалог культур - Ованес Туманян;





3) Азербайджанський культурний центр: Гулієв Фаррух (13 р.): «Мені 13-й минало..» - українською, Гулієв Тургут (12 р.): «Взяв би я бандуру» - українською, Даштемірова Емілія (12р.): «Садок вишневий» - українською, Асланова Ізумруда (15 р.), Ірина Сурженко (5 р.): «Червоний місяць аж горить» - українською;





4) Ліфінцева Вікторія (16 р., м. Херсон): театралізована композиція «Відьма» - українською;





5) Віолетта Лазаренко (14 р.,                     м. Кагарлик Київської області): «Саул» («В непробудимому Китаї…») - українською;





6) Зоряна Костецька (студентка Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка): «Думка» - турецькою;





6) Анна Казани (студентка Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка): «Садок вишневий» - гагаузькою;






8) Чебан Михайло (20 р., студент Київського університету культури та мистецтв): «Юродивий»- українською.





Мистецька Надія:

1) Катерина та Олена Калініченко (13 р. та 8 р., м. Бориспіль Київської області): уривок з поеми «Сон», «Лілея» - українською та англійською;






2) Іван Сушко (9 р., м. Тернопіль): «Доля» - українською;






3) Олександр Тарасюк (11 р., м. Канів): «І мертвим і живим…» - українською;






4) Володимир Дегірменджі (10 р.,           м. Київ): «Розрита могила» - турецькою, «Мені однаково…» - англійською; авторський твір «Звіт Кобзарю».

===================

# кінець списку нагороджених у підномінації