ПОРЯДОК ВЗАЄМОДІЇ З ОРГКОМІТЕТОМ ПРОЕКТУ-КОНКУРСУ У ФОРМАТІ "УКРАЇНА-СВІТ"
        У  В  А  Г  А !


Для уникнення можливих питань до Вашої уваги надається детальний опис ключових моментів щодо взаємодії оргкомітетів.

 • Масштабами Проекту та досвідом попередніх років продиктована необхідність створення у країнах світу творчо незаанґажованих ініціативних організаційних груп – місцевих оргкомітетів (далі – МОК), які куруватимуть усі мистецькі заходи, що проводяться у рамках Проекту-конкурсу (далі – Проект) в певній країні та у своїй діяльності дотримуватимуться Основних етапів Міжнародного проекту-конкурсу "Тарас Шевченко єднає народи", наведених схематично у додатку 2.2 до Положення.

 • З метою забезпечення організованого проведення чергового етапу проекту-конкурсу встановлено, що заявки на участь координуються спільно МОК та Центральним оргкомітетом України (ЦОУ).

 • МОК здійснюють (курують) попередню реєстрацію всіх учасників відповідно до п. 5 розділу «Корисні посилання» Положення, після чого у термін до 12 квітня повідомляють ЦОУ вичерпні реєстраційні дані щодо всіх учасників І та ІІ етапів проекту-конкурсу відповідно до надісланих їм форм заявок, а також в термін (орієнтовно) до 22 квітня - щодо номінантів ІІІ етапу (переможців ІІ етапу конкурсу (туру ІІ-А) на місцях, які вибороли право представляти свої країни).

 • Окремо зазначається, чи є учасник переможцем міжнародних конкурсів імені Тараса Шевченка (такі учасники за умовами конкурсу автоматично проходять до ІІІ етапу).

 • Якщо МОК тимчасово не утворено, заявки від учасників–представників певної країни вважаються індивідуальними та реєструються в установлені терміни безпосередньо ЦОУ. У випадку, коли проведення ІІ етапу Проекту на місцях є неможливим, надіслані відеосюжети з виступами учасників оцінюються журі на загальних умовах під час проведення ЦОУ ІІ етапу Проекту (тур ІІ-В).

 • Протягом туру ІІ-В роботи в номінаціях "ВІДЕОФОРМАТ" і "МІЙ ШЕВЧЕНКО" оцінюються журі в електронному вигляді  (за винятками, які становлять неможливість дистанційного оцінювання). Щодо номінації «НАЖИВО», то відбірковий всеукраїнський ІІ етап (тур ІІ-В) може бути об’єднано зі щорічним Всеукраїнським конкурсом читців імені Тараса Шевченка.

 • МОК і ЦОУ повідомляють учасників про результати відбіркового ІІ етапу Проекту, оголошують номінантів ІІІ (заключного) етапу Проекту та запрошують останніх до участі у ІІІ етапі.

 • ЦОУ залишає за собою право додатково рекомендувати учасника до участі у ІІІ заключному етапі конкурсу, якщо вважає його не оціненим належно журі відповідного МОК у відбірковому турі ІІ-А.

 • Про місце, час і програму проведення заходів заключного ІІІ етапу проекту-конкурсу учасникам повідомляється додатково – надсиланням відповідного Інформаційного листа.

 • Витрати на відрядження закордонних учасників Проекту оргкомітетами МОК та ЦОУ не покриваються. За потреби на відряджувальний лист учасника (та/або особи, яка його супроводжує) ставиться печатка, що засвідчує прибуття учасника на місце проведення конкурсу та його відбуття після завершення творчих заходів.

 • Оголошення результатів ІІІ заключного етапу Проекту здійснюється в установленому порядку ЦОУ та за допомогою МОК доводяться до учасників.

 • Для забезпечення оперативної підготовки ЦОУ звітних матеріалів протягом двох діб після проведення чергового етапу конкурсу/супутнього заходу проекту-конкурсу учасники (куратори учасників) надсилають на електронну адресу yablonska.int@gmail.com фото- та відеозаписи заходів проекту, зроблені власноруч або особами, що їх супроводжують (за наявності означених у добрій якості). У темі листа обов’язково зазначаються теги «ФОТО» або «ВІДЕО». Якщо цифрові дані мають великий обсяг, вони передаються за допомогою файлообмінників http://dropmefiles.com/, https://fex.net/ тощо, завантаження файлів з яких не потребує реєстрації. • Ініціативи громадян України та іноземних держав щодо всебічної підтримки Проекту розглядаються Автором та ЦОУ у робочому порядку.
Початок роботи.  Створення місцевих оргкомітетів. Функції МОК


 • Щорічно (грудень-січень) перед початком І етапу Центральний оргкомітет проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» в Україні надсилає у посольства України в іноземних державах, посольства іноземних держав в Україні, діаспорні громади, а також інші культурні, наукові, громадські об’єднання, інституції та етнічні спільноти звернення щодо сприяння в організації та проведенні Проекту, а також листи щодо створення МОК на базі одного з культурних осередків тієї чи іншої країни.

 • МОК має складатися не менш як з трьох представників, бажано різних культурно-просвітницьких осередків (організацій)

 • Ініціатори МОК повідомляють ЦОУ  про факт утворення МОК через форму опитування :
https://goo.gl/forms/hHofALyvuqy4QMIx2


 • Під час заповнення анкети чітко зазначаються місце перебування осередків новоствореного МОК, П.І.Б. та роду діяльності Голови і членів МОК тощо (бажано при подальшій взаємодії долучати спільне фото або фотоколаж для полегшення укладання звітних матеріалів).

Надалі МОК:

 • організовують поетапну реєстрацію учасників та передають відомості про них до ЦОУ.

 • зобов’язуюються дотримуватися норм етики щодо використання анкетних даних учасників.

 • протягом І та ІІ етапів Проекту  за допомогою засобів фотовідеотехніки фіксують та надсилають до ЦОУ у встановлені терміни результати проведення флеш-мобів (І етап) та місцевих конкурсів (ІІ етап), бажано з історією створення пам’ятника (погруддя, портрета) Кобзаря, біля якого проходили мистецькі заходи.

 • організовують ІІ етап місцевих  конкурсів (тур ІІ-А), формують склад журі, проводять конкурси та звітують перед ЦОУ про їхні результати. Результати проведення місцевих конкурсів оформлюються протоколами. Проекти протоколів надсилаються до МОК заздалегідь.

 • координують виступи номінантів у ІІІ заключному етапі проекту-конкурсу, здійснюють у разі потреби запит щодо розширених анкетних даних переможців ІІІ етапу.

 • завершують свою роботу після проведення ІІІ етапу, оформлення спільними зусиллями основних звітних матеріалів Проекту та доправлення усіх належних нагород переможцям та грамот учасникам (орієнтовно 30 червня).
 • Діяльність місцевих (обласних/регіональних) оргкомітетів України (МОКУ) в частині номінацій «Відеоформат» та «Мій Шевченко» провадиться за аналогією до МОК країн світу.
Що варто знати учаснику 


Учасники - Громадяни країн світу:

 • самостійно або під керівництвом кураторів (ініціативних груп МОК) проводять у своїх країнах І етап проекту, який полягає в проведенні флешмобів коло пам’ятників Шевченкові (див. Положення та Рекомендації). Отже, окрім самого виступу демонструється наявність у країні проживання пам’ятників генію Тараса Шевченка.

 • у разі злагодженої самоорганізації за тимчасової відсутності в країні МОК протягом І та ІІ етапів Проекту за допомогою засобів фотовідеотехніки фіксують та надсилають до ЦОУ у встановлені терміни результати проведення флеш-мобів (І етап), бажано з історією створення пам’ятника (погруддя, портрета) Кобзаря, біля якого проходили мистецькі заходи.
  Зафільмовані флешмоби вважаються повноцінними колективними конкурсними роботами у відбірковому ІІ етапі Проекту (підномінація "Відеоформат: Шевченкове багатоголосся")

 • надсилають до МОК, а МОК передає до ЦОУ відповідно до обраних номінацій заповнені заявки (від МОК або індивідуальні, з дотриманням усіх рекомендацій, що наведені у відповідному додатку до цього Положення, які надсилаються учасникам при реєстрації).

 • зобов’язуються подавати на конкурс авторські твори
  з дотриманням морально-етичних норм

 • бажано, аби мали символіку (елементи народного костюму) своєї країни.

 • Якщо переможець ІІ етапу місцевого конкурсу в номінації «НАЖИВО» особисто не має змоги приїхати до Києва, його виступ фільмується та надається на ІІІ етап Проекту у номінації «ВІДЕОФОРМАТ».


Анкетні дані -           основа вчасних звітів    та запорука вручення нагород
 • Факт надання до МОК та ЦОУ особистих анкетних даних, запитаних у заявці, означає автоматичну згоду учасника проекту-конкурсу на їх обробку, зберігання і часткове оприлюднення у звітних матеріалах проекту-конкурсу. Члени оркомітетів, у свою чергу, зобов’язуються використовувати анкетні дані учасників виключно в зазначених цілях.

 • Оргкомітети (ЦОУ та МОК) залишають за собою право після оголошення результатів ІІІ заключного етапу проекту зробити запит щодо розширених анкетних даних переможців Проекту (зокрема, актуальних поштової адреси, номерів стільникового зв’язку та найближчого відділення «Нової Пошти», на які здійснюватиметься доправлення нагород, або дані контактних осіб – за неможливості отримати нагороди особисто).

 • У разі перемоги учасника йому вручаються/надсилаються пам’ятні відзнаки.

 • Учасники, що не вибороли жодних призових місць, отримують грамоти за участь у Проекті.
Наша команда
Здесь можно разместить информацию о сотрудниках Вашей компании.
Ф.И.О
Директор

Руководитель компании, который наделен полномочиями выбора стратегии развития компании, работы с кадрами, определения финансовых потоков предприятия.

Ф.И.О
Менеджер по работе с клиентами

Осуществляет анализ аудитории потенциальных клиентов, выявляет потребности клиентов, их уровень и направленность.

Разрабатывает методики поиска клиентов, планирует работу с клиентами, составляет схемы обращения к клиентам.

Непосредственно осуществляет поиск клиентов всеми доступными способами (путем размещения рекламы, участия в выставках, ярмарках, презентациях, направления предложений по средствам коммуникаций, электронной почтой, факсимильными сообщениями, пр.).

Ф.И.О
Менеджер ВЭД

Заключение и сопровождение внешнеэкономических договоров.

Поиск новых и поддержание взаимоотношений с существующими клиентами/партнерами (обеспечение продаж);

Проведение анализа рынка закрепленного региона;

Составление и заключение договоров с партнерами в закрепленном регионе по закрепленному направлению продукции;

Осуществление расчета и организация отгрузок;

Отслеживание дебиторской задолженности по клиентам и проведение мероприятий по возврату дебиторской задолженности.